برزنت چاپی

برزنت چاپی
دسترسی سریع

پارچه برزنت چاپی

یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط گروه کارخانجات گلشن رسالت، برزنت چاپی است. این محصول به دلیل وجود طرح ها و نقش های مختلف کاربرد فراوانی در ساخت وسایل مختلف دارد. البته زمانی که می گوییم برزنت چاپی، ممکن است 4 نوع مختلف از پارچه های صنعتی و مقاوم مد نظرمان باشد که همه آن ها به دلیل وجود نقش و نگار، رنگبندی و طرح های چاپ شده، برزنت چاپی گفته می شوند. در ادامه به بررسی دقیق تر این موضوع و معرفی هر یک از این پارچه ها می پردازیم:

  • برزنت خطی یا پارچه خطی بافته ای
   برزنت خطی

   یکی از پرکاربرد ترین این پارچه ها برزنت خطی است که به دلیل وجود خط های راه راه در آن و رنگبندی متنوع، گاها به آن برزنت چاپی نیز گفته می شود. این پارچه جز اولین پارچه هایی است که در صنعت چادردوزی مورد استفاده قرار گرفته و تا امروز نیز همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. گلشن رسالت برزنت خطی را در 3 گرماژ و 4 عرض مختلف و در رنگبندی نامحدود تولید می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید اینترنتی این پارچه، به صفحه برزنت خطی مراجعه کنید.
   این پارچه در دو نوع ساده و پشت کرک تولید می شود و از مهمترین موارد کاربرد آن می توان به تولید روکش خودرو و چادر ماشین اشاره کرد.
  • برزنت نانو چاپی
   برزنت نانو چاپی

   اگر برای تولید سایبان، چتر، صندلی تاشو و… به دنبال برزنت چاپی هستید، در واقع پارچه برزنت نانو چاپی مد نظر شماست! این پارچه در طرح بندی بسیار متنوع و فوق العاده جذابی در مجموعه گلشن رسالت تولید می شود. استفاده از الیاف فیلامنت در تولید آن، باعث مقاوم شدن پارچه و طول عمر زیاد آن شده است.
   این پارچه به دلیل ویژگی های فراوانی مانند ضد آب بودن، مقاومت در برابر شرایط محیطی نامساعد، مقاوم در برابر نور خورشید، طرحبندی جذاب و زیبایی ظاهری، یکی از پر مصرف ترین پارچه های صنعتی است و امکان چاپ هر طرح دلخواهی بر روی آن وجود دارد.
  • پارچه های چاپی برای تولید کیف و چمدان
   ریپس چاپی جودون چاپی

   معمولا اکثر پارچه های صنعتی و مقاوم به نام برزنت شهرت دارند و در بازار به این نام شناخته می شوند. یکی از مهمترین دسته بندی هایی که برای پارچه های صنعتی در نظر گرفته می شود، پارچه هایی است که برای تولید انواع کیف و چمدان به کار می روند. با توجه به توضیحات ارائه شده، هر کدام از پارچه های این دسته که به آن ها برزنت کیفی نیز گفته می شود، قابلیت چاپ طرح داشته باشد، می تواند به عنوان برزنت چاپی تلقی شود. از جمله محبوب ترین این پارچه ها می توان به ریپس چاپی و جودون چاپی اشاره کرد که امکان چاپ هر نوع طرحی بر روی آنها میسر است.
   کیف ها و چمدان هایی که توسط این پارچه ها تولید می شوند، دارای جذابیت و استقبال بسیار زیادی از طرف خریداران هستند.
  • برزنت چاپی
   آخرین محصولی که می توان نام برد، خود پارچه برزنت است که به صورت رنگی و دارای خط های راه راه است. در قدیم از این نوع برزنت استفاده میشد اما به مرور زمان استقبال و کاربرد این پارچه کم و کمتر شد و در حال حاضر می توان از آن به عنوان یک پارچه منسوخ شده یاد کرد. تولید این نوع برزنت در حال حاضر بسیار کم و در بازار نیز مورد استقبال عموم نیست به همین خاطر گلشن رسالت نیز خط تولید این نوع پارچه را متوقف کرده است.

کاربرد برزنت چاپی

همانطور که قبلا بیان شد منظور از برزنت چاپی ممکن است 4 نوع مختلف از پارچه های صنعتی و مقاوم باشد که هر کدام کاربردهالی متنوعی دارند. مثلا از پارچه خطی ساده و پشت کرک برای تولید انواع کاور ماشین استفاده می شود. یا از نانو چاپی برای تولید سایبان، چتر، صندلی، پرده، محافظ بالکن و به طور کلی وسایلی که در محیط باز هستند، استفاده می شود. در خصوص پارچه کیفی هم همانطور که از نامش مشخص است، برای تولید انواع کیف و چمدان طرح دار استفاده می شود.

خرید برزنت چاپی

همانطور که پیشتر بیان شد، برزنت چاپی به دلیل وجود طرحبندی های مختلف، امکان چاپ طرح دلخواه، رنگبندی نامحدود و… دارای مصرف فراوان و کاربرد های مختلفی است. گروه کارخانجات گلشن رسالت انواع مختلف این پارچه را تولید و برای چاپ روی آن ها از دو روش چاپ روتاری و چاپ دیجیتال استفاده می کند. چاپ روی پارچه ها با کیفیت بالا، استفاده از رنگ عالی و با دستگاه های روز دنیا انجام می گیرد.
اگر طرح خاصی برای چاپ در نظر دارید، می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا هم در انتخاب پارچه مورد نظر شما را راهنمایی کنند و هم امکان چاپ طرح دلخواه شما بر روی پارچه مد نظرتان را بررسی کنند.

کارشناسان فروش 03135721527